Ion Negus a fost reprimit in PRM si si-a recapatat functia de membru al Consiliului National al acestui partid. Va inchipuiti ce macel va fi acum intre acest pitoresc personaj politic si gasca condusa de Ion Minzina si Emil Nicolae, care l-a scos odinioara pe Negus din partid de teama sa nu le devoaleze afacerile. De remarcat ca atita vreme cit a stat pe tusa, Ion Negus pare a se fi maturizat mult din punct de vedere politic si trebuie sa recunoastem ca abia asteptam sa reinceapa celebrele sale conferinte de presa in care trage si cu gloante oarbe dar si in plin.Semnatura: v.a.
























Lasă un răspuns