În urmă cu câteva clipe, Colegiul Director , din care fac parte membrii Biroului Permanent Județean și președinții de organizații ,a decis, prin vot, cu 76 la 35, ca alegerile din PDL Vâlcea să existe un singur candidat.
Candidatul se numește, desigur, Romulus Bulacu.
Ideea sau pretextul acestei decizii constă în păstrarea unității partidului.
Vom reveni cu amănunte.

























Lasă un răspuns