Să vină Cupa…la Vâlcea!
Campioanele României sunt fetele noastre din Vaideeni!
Inima îmi este plină de bucurie! Fetele noastre U11 din Vaideeni au câștigat Cupa Satelor la fotbal și au adus titlul național în județul Vâlcea!
Sunt convins că aceste micuțe sportive extraordinare vor ajunge mari fotbaliste. Le așteptăm cu brațele deschise la clubul nostru, CS Vâlcea 1924, să facă pasul către marea performanță!
Felicitări întregului lot, antrenorilor și părinților!
Bravo, fetelor! Vâlcea este mândră de voi!
Constantin RĂDULESCU
PREȘEDINTE CONSILIUL JUDEȚEAN VÂLCEA

























Lasă un răspuns