În jurul orei 22, Elena Udrea a explicat pe Facebook ce a vrut să spună prin gestul ei în care a dus mâna la nas.
“Văd că gestul meu din Parlament în care am dus mâna la nas a creat mare vâlvă şi s-a transformat în subiect de analiză semiotică.
În realitate, e un semn pe care l-am făcut unei persoane dragi mie, căreia am vrut să-i transmit că „totul e în regulă”.
“Persoana dragă” este Traian Băsescu ?
Ar fi prea comod să înțelegem doar asta. În fond, dacă are multe secrete, Elena Udrea ar putea avea un alt bărbat în viața ei. Iar acest lucru ar explica multe, în primul rând neimplicarea fostului președinte.
Drama are toate ingredientele.

























Lasă un răspuns