Elena Udrea a ajuns, la ora 11:30, la Direcţia Naţională Anticorupţie. Şefa PMP a fost citată cu mandat de DNA.
„În această dimineaţă, am fost invitată în persoană de procurori la DNA pentru a oferi lămuriri.
Mă surprinde oarecum decizia lor de a proceda astfel având în vedere că m-am arătat în permanenţă dispusă să colaborez cu anchetatorii şi să lămuresc lucrurile pe care le cunosc în diversele speţe care se află în analiză.
Evident că aşa voi şi proceda”, a scris Elena Udrea, cu puţin timp în urmă, pe contul personal de Facebook.
Potrivit unor surse citate de Realitatea TV, Elena Udrea urmează să fie audiată în dosarul Microsoft.

























Lasă un răspuns