Centrul INFOTRAFIC al Poliţiei Române informează că în urmă cu puţin timp, traficul rutier a fost reluat, pe un fir alternativ în ambele sensuri, pe DN7 între localităţile Râmnicu Vâlcea şi Piteşti.
Reamintim că, din cauza unui accident în care au fost implicate două autoturisme, traficul rutier a fost oprit, la ieşirea din municipiul Râmnicu Vâlcea către Piteşti(kilometrul 175+400 de metri), pentru aproximativ 30 de minute.
Se estimează că, în aproximativ 30- 45 de minute, traficul rutier să revină la normal.

























Lasă un răspuns