Fostul senator și primar al Râmnicului Emilian Frâncu este profund nemulțumit de modul în care acționează cei cu care a fost coleg de partid – liberalii vâlceni.
El consideră că aceștia nu dau o replică pe măsură celor de la PSD și nu arată în amănunt cum au distrus socialiștii județul Vâlcea.
Frâncu propune ca PNL Vâlcea să alcătuiască o carte neagră a Consiliului Județean și vrea să trimită în acest sens o scrisoare deschisă.

























Lasă un răspuns