Iarăși e cu cântec la fostul PDL Vâlcea.
Sursele spun că au fost la BPJ, joi seara, când s-a votat propunerea pentru al doilea vicepreședinte al CJ, 37 de participanți și doar 36 de votanți. Că unii au venit doar așa, ca să facă jocurile, fiindcă altminteri nu mai trecuseră pe acolo. Că e viermuială și mocnește scandalul.
Poate că așa e bine, se mai despart apele de uscat.
Cert este că Prală a pierdut în fața lui Simion.
Totuși, titlul acestei notițe vrea să spună și el ceva. Vicepreședintele va fi stabilit la CE al PNL VL, ca să vorbim în acronime.
























Lasă un răspuns