Votați cu cine vă îndemnă conștiința, DAR nu votați așa cum „intepretează” cei doi “pianiști”. Dincolo de asta, haideți să mai destindem puțin atmosfera care e mai încărcată ca niciodată. Votați, dar nu așa !…
http://www.youtube.com/watch?v=rVKj91uLcYc

























Lasă un răspuns