A apărut un nou număr din cea mai arătoasă publicație de pe meleagurile mele.
Enervantă chestiune pentru unii.
(Glumesc, evident, toată lumea presei e fericită).
Cred că revista arată bine și e serioasă și în conținut, parcă numărul acesta e chiar mai bun.
Cereți la chioșcuri sau, mai bine, abonați-vă cu un mail la ziarulcriterii@yahoo.com.
Costă doar 150 de lei pe an, cu trimitere prin poștă.

























Lasă un răspuns