O zi de mare sărbătoare și recunoștință pentru comunitatea noastră!
Astăzi este o zi sfântă în care ne unim în cuget și simțiri. Sărbătorim Înălțarea Domnului, zi dedicată și cinstirii Eroilor Neamului, dar și pe Sfinții Împărați Constantin și Elena, ocrotitorii credinței creștine.
Este un moment în care ne amintim de valorile care ne țin uniți: credința, respectul pentru trecut și speranța într-un viitor mai bun pentru comunitatea noastră. Păstrăm în suflet recunoștința pentru eroii care s-au jertfit pentru ca noi să fim astăzi acasă, în pace.
Primăria și Consiliul Local vă urează o zi plină de lumină, liniște sufletească și armonie în familie!
La mulți ani tuturor celor care poartă numele Sfinților Constantin și Elena! Să aveți parte de sănătate, realizări și bucurii alături de cei dragi!
Hristos S-a înălțat!

























Lasă un răspuns