În Rm. Vâlcea, pe strada Morilor 32, fostul şi poate viitorul primar al municipiului Rm. Vâlcea Mircia Gutău a construit o bază sportivă şi un pub-restaurant.
Pub-ul a fost inaugurat joi seara, în prezenţa mai multor invitaţi din lumea de afaceri, politică şi mondenă.
Pub-ul este de un bun gust desăvârşit, modern, perfect occidental şi este deja asaltat de rezervări




























Lasă un răspuns