Klaus Iohannis a afirmat joi că are două invitații pentru seara, una de la Antena 3, alta pentru un eveniment păstrat secret. Va alege a doua variantă.
Întrebarea este dacă atitudinea lui Klaus Iohannis este corectă față de electorat, ținând seama că Victor Ponta a participat la dezbateri în studiourile unor televiziuni ostile.
Ce credeți ?

























Lasă un răspuns