Astăzi celebrăm oamenii care dau sens grijii, răbdării și empatiei în sistemul medical.
Asistenții medicali sunt cei care rămân aproape de pacient în cele mai grele momente, oferind nu doar sprijin medical, ci și încredere, echilibru și speranță. Profesionalismul și devotamentul lor merită respectul și aprecierea noastră în fiecare zi.
La mulți ani tuturor asistenților medicali!
Vă mulțumim pentru munca, responsabilitatea și sufletul pe care le puneți în această profesie esențială.
Andra BICA
SENATOR PSD VÂLCEA

























Lasă un răspuns