După apariția articolului ”Cine conduce AUR Rm. Vâlcea…” dl Tiberiu Pîrnău ne-a transmis următorul punct de vedere:
”Buna seara! Scuze de deranj, voiam sa va spun ca hartia pe care v-a trimis-o Vicentiu Mocanu nu mai are nicio valoare de luni de zile.
De anul trecut, Organizația Municipala Râmnicu Vâlcea a fost trecută de conducerea nationala la „grup de inițiativă” din cauza lipsei implicării si a lipsei organizațiilor de bază.
Oricine se poate implica, poate fi coordonator de proiect (proiectul fiind: aducerea de membrii noi, constituirea organizațiilor de baza) pana in momentul organizării alegerilor in aceasta organizatie.
Aceasta este realitatea, care poate sa fie confirmata de conducerea partidului”.

























Lasă un răspuns