Joi seara, la cinematograful din Ostroveni, primarul Gigi Matei, vicele Vasile Cocoş şi câţiva funcţionari de la Primăria Rm. Vâlcea au prezentat proiectul de buget pe 2015. Construcţia bugetară pare echilibrată, drept dovadă că au fost doar câtele mici observaţii şi vreo două scandaluri care au murit în faşă.
Iată câteva imagini, pentru istorie.

























Lasă un răspuns