La mulți ani, România! La mulți ani tuturor românilor, oriunde v-ați afla!



Ansamblul folcloric „Miorița” și elevii „Școlii de Arte” Vaideeni, au reprezentat comuna Vaideeni și implicit România la Istanbul și Izmir – Republica Turcia, unde Consulatele Generale ale României au marcat: Ziua Națională a României.

























Lasă un răspuns