Au fost emise astăzi nu una, ci două cereri de arestare preventivă pentru Elena Udrea.
Să-i ajungă !
Cea mai interesantă este cererea de arestare fiindcă a încălcat regulile controlului judicair şi a vorbit despre ceea ce ştim că a vorbit. Procurorii spun că nu avea voie să se exprime cu privire la Dorin Cocoş.
Implicit, nici la Sebi Ghiţă, nici la generalul Florian Coldea.
Dar dacă, până mâine, continuă să vorbească ? Bine că a fost abolită pedeapsa cu moartea.
Hai că e mai interesant decât credeam vreodată.
Nu credeţi ?

























Lasă un răspuns