După ce a fost internat în campanie la Centrul de Reeducare Facebook, tânărul Ponta lasă impresia că a scăpat de unele apucături urâte.
Nu-i mai scrie lui Gâdea, nu mai zice nimic de popcorn, a uitat înjurăturile cu Regimul Băsescu, nu mai iese la cola cu Ghiță.
Întrucât milioanele de profesori din rețea sunt responsabili de educația premierului, ar fi de dorit să nu-l abandonăm pentru a vedea cum se comportă în continuare.
Altul ca Ponta nu mai găsește rețeaua ca să știe și ea câtă valoare educativă are.
Am însă o întrebare:
Credeți că omul, în general, se poate schimba decisiv, considerați că avem de a face cu Noul Ponta ?

























Lasă un răspuns