Pe pagina de Facebook a lui Victor Ponta a apărut o fotografie de-a dreptul masochistă.
Premierul se află,la parada militară de 1 Decembrie, față în față cu o fetiță pe al cărei fes scrie „beautiful disaster”, adică frumos, minunat, admirabil dezastru.
Prost să fii să postezi o astfel de imagine după “minunatul dezastru” de la alegerile prezidențiale.
Asta e poza care spune totul despre mintea lui Ponta, despre echipa lui de campanie, despre percepția rezultatului alegerilor.
E, fără discuție, poza politică a anului 2014.

























Lasă un răspuns