Blaga ar mai avea câteva ore pentru a negocia și el ceva.
A dat liberalilor tot: nume, istorie, sediu, imn, candidatură.
Îi propun să ceară măcar un asterisc, adică PNL să se scrie de acum încolo PNL *, în amintirea faptului că a mâncat un fost partid de guvernământ.
N-ar fi frumos PNL cu asterisc ?

























Lasă un răspuns