Domnul Virgil Florescu a pus pe Facebook o fotografie pe care o pierdusem încă din copilărie.
Ca să vezi ce poate face Facebook !
Era sfârșitul clasei a IV-a, la Școala nr. 2 din Rm. Vâlcea, luasem premiul I, împreună cu fata minunatei mele învățătoare Elena Florescu.
În spate, mama era mândră.
Mulțumesc, dle Florescu.
Pun poza aici, nu o voi mai pierde.
























Lasă un răspuns