Nu vrem să avem dreptate, nu ne place să ni se adeverească presimțirile negre, dar publicăm și noi această fotografie cu Dan Mihalache, cel despre care se spune că va fi șeful cancelariei prezidențiale.
Poza face, desigur, cât o mie de editoriale.
Și pe lângă această fotografie, doar o mică precizare. Dan Mihalache este cel care declara pe vremea USL că dacă parteneriatul cu SUA depinde de păstrarea ANI, mai bine fără parteneriat.
Votanții lui Iohannis să fie atenți și să nu permită astfel de derapaje.

























Lasă un răspuns