S-a decis prin vot electronic dar fara o publicitate pe masura logo-ul Rimnicului.Am avut cite ceva de reprosat clip-ului, asa incit ma voi abtine sa fac acelasi lucru cu logo-ul. Mie mi se pare ca imi sugereaza marea, nu muntele, nu dealurile, nu riurile. Poate ca sunt eu subiectiva.Ce parere aveti ?Semnatura: Adriana Musat
























Lasă un răspuns