Oltenia și Muntenia sunt sub ape.
Au murit oameni, sunt dispăruți, casele se prăbușesc, ambulanțele nu ajung la bolnavi.
Totuși, Victor Ponta nu și-a amânat lansarea.
Acesta este cinism.
Este sfidare.
Sunt români care îndeamnă la revoltă.
Nu suntem de acord cu violenta, dar suntem de acord să nu uităm în ce zi și-a lansat acest om candidatura la președinția României.
























Lasă un răspuns