De vreo doua saptamini se discuta despre Bercea Mondial si am simtit ca depun un efort colosal pentru a nu constientiza ceva anume. Azi, am decis sa pun capat acestei stari si sa vad ce ma macina.Astfel, am descoperit ca il urasc pe Bercea Mondial. Nu mult, dar il urasc.Am crezut intotdeauna ca nu sunt capabil de ura, ca pot sa-i iert totul aproapelui meu, dar observ ca aceasta credinta se poticneste de Bercea Mondial.Avocatii lui sustin ca are claustrofobie. M-as bucura sa fie asa si sa innebuneasca in celula. Am si eu acropofobie si stiu ca e groaznic.Va rog sa ma iertati, nu vreau sa insist, stiu ca nu e politically correct, dar il urasc putin pe acest om. Nu-l urasc de moarte, ar fi prea simplu, il urasc de puscarie.
























Lasă un răspuns