Trebuie sa recunosc faptul ca masina de propaganda a PSD-ului se intrece pe sine de multe ori. Am mai spus-o de multe ori, dar ma vad nevoit sa repet – am avut o impresie foarte buna despre PSD-isti in ceea ce priveste modalitatea de a aborda o campanie electorala si mobilizarea lor.In afara de citeva „bile negre”
























Lasă un răspuns