Lucrarile de modernizare a gradinii zoologice din Rm. Vilcea au inceput in luna septembrie 2010, iar pe 1 iunie va avea loc inaugurarea unei noi gradini de nerecunoscut, una total schimbata. Fata de vechea gradina modernizarea s-a facut in proportie de peste 80%.Vizitatorii, mari si mai ales cei mici, vor putea sa vada de acum incolo „obiective”
























Lasă un răspuns