Ii vedem toti cei care ne uitam la fotbal. Sint mafiotii. Presedinti plini de bani negri si arbitri care ar da penalty si impotriva mamei lor. Asta vedem cind urmarim meciurile din campionatul rominesc. Este o lume paralela, cea mai corupta din cite se pot inchipui. Nu e bine macar fiindca rominii vor crede ca asa e viata. Atit.Semnatura:
























Lasă un răspuns