Cornel Penescu se vede tot mai strins cu usa, pentru ca un coleg de puscarie a decis sa colaboreze cu anchetatorii. Fostul sef al Comisiei Centrale de Arbitri, Costica Vilcea, enervat ca Penescu l-a inregistrat cu scopul, probabil, de a-l santaja in timp, da declaratii in care spune tot. Mai informati decit noi cu privire la acest aspect, colegii de la „Vocea Vilcii”
























Lasă un răspuns