Sunt momente in care cititorii nostri trebuie si ei sa fie promovati din minim doua motive: 1) Pot sa detina informatii pretioase de care noi nu stim sau nu suntem siguri, iar ei le ofera gratis; 2) Citindu-le mesajele postate aducem in prim-plan exact ceea ce-l doare pe cetatean, care este parerea sa fara sa se mai interpreteze ca este o rautate din partea ziaristului, vreo simpatie a lui sau ca are polite de platit in stinga sau in dreapta.Din nou o sa acord atentie unui mesaj cu titlul „Il cheama Ionel”
























Lasă un răspuns