Publicatia valceasport.ro posteaza un articol de o ironie muscatoare la adresa antrenoarei echipei de handbal Oltchim Rm. Vilcea. Se pare ca Anja Andersen nu se bucura la Vilcea de o primire favorabila, cu toate ca este o mare campioana si o antrenoare care poate fi denumita un Murinho al handbalului feminin. Totusi, ziaristii nu se sfiesc sa scrie astfel:”
























Lasă un răspuns