În nume personal și al Instituției Prefectului- Județul Argeș, îmi exprim profundul regret pentru accidentul din Sibiu în care 8 militari și-au pierdut viața, iar alți 2 sunt răniți. Dincolo de pierderea pentru Armata României, suferința este enormă pentru cele 8 familii îndoliate, una chiar din județul nostru, motiv pentru care le transmit sincere condoleanțe și multă putere pentru ca de-acum înainte să poată cinsti memoria celor dragi. Dumnezeu să Îi odihnească în pace!
Supraviețuitorilor le doresc multă sănătate. Sper ca exemplul dăruirii lor să fie unul memorabil pentru noi toți și mai sper ca țara noastră să nu mai treacă prin astfel de momente. Dumnezeu să Îi ajute!
PREFECT
Mihail Adrian OPRESCU

























Lasă un răspuns