Avem bucuria de a anunța un nou proiect important pentru comunitatea noastră: 𝗰𝗼𝗻𝘀𝘁𝗿𝘂𝗶𝗿𝗲𝗮 𝘂𝗻𝘂𝗶 𝗰𝗼𝗿𝗽 𝗻𝗼𝘂 𝗱𝗲 𝗰𝗹𝗮̆𝗱𝗶𝗿𝗲 destinat extinderii ambulatoriului și serviciilor medicale din cadrul spitalului.
𝗜𝗻𝘃𝗲𝘀𝘁𝗶𝘁̦𝗶𝗮, finanțată din fonduri europene, are o valoare de aproximativ 𝟮𝟬,𝟯 𝗺𝗶𝗹𝗶𝗼𝗮𝗻𝗲 𝗹𝗲𝗶 și va include:
Mulțumim domnului Primar Sardarescu Nicolae și Primaria Orasului Horezu, domnului președinte al Consiliului Județean Constantin Radulescu și Consiliul Judeţean Vâlcea pentru sprijinul acordat în obținerea și implementarea acestui proiect!

























Lasă un răspuns