1 Iunie la Conac – Bun venit, copilărie!
De Ziua Internațională a Copilului, vă invităm să sărbătorim împreună magia copilăriei, jocul, creativitatea și bucuria momentelor petrecute împreună!
Ne vedem pe 1 iunie, între orele 12:00 și 16:00 la Muzeul Memorial ,,Nicolae Bălcescu”, pentru o zi plină de zâmbete, voie bună și activități dedicate celor mici.
Hai să spunem împreună: Bun venit, copilărie!
Vă invităm să ne bucurăm împreună de o zi dedicată copilăriei, plină de zâmbete, joacă și momente frumoase!
Intrarea este LIBERĂ!
Muzeul Memorial Nicolae Balcescu

























Lasă un răspuns