Primăria Pitești, alături de SPEPMP și CSM Pitești, organizează, în weekendul 6–7 decembrie, o nouă ediție a competiției de înot „Cupa Moș Nicolae”!
Peste 200 de sportivi vor intra în bazin, concurând în funcție de vârstă: 6–14 ani, 15–24 ani (open) și 25+ (master), având la dispoziție 4 probe la alegere din cele 8 disponibile.
La start se vor alinia înotători de la cluburi din: București, Ploiești, Slatina, Craiova, Brașov, Mioveni și, desigur, Pitești.
Sunteți așteptați să susțineți tinerii sportivi și să vă bucurați împreună de spiritul competiției și al sărbătorilor!

























Lasă un răspuns