Prin intermediul unui comunicat al Biroului de Presa al PDL Vilcea sunt anuntati jurnalistii ca „In data de 27 aprilie 2011, la ora 15.45, primul-ministru Emil Boc, candidat la functia de presedinte al Partidului Democrat Liberal, va fi prezent la Rm. Vilcea, la Prefectura si Consiliul Judetean Vilcea, unde se vor semna doua proiecte de investitii pentru judetul nostru. Va asteptam”
























Lasă un răspuns