„Să ceară un vot de la organizaţie municipală, să vadă dacă sunt sau nu dorit înapoi”, a răspuns deputatul Romeo Rădulescu atacurilor foştilor săi colegi din PDL.
„Nu sunt ei stăpânii partidului, trebuie să facem politică pentru oameni, nu pentru jocuri de interese”, a mai spus deputatul, care a adus şi o acuzaţie gravă:
„Şefii îi pun pe membrii de partid să le plătească lor mesele, ceea ce nu e corect”.

























Lasă un răspuns