În aceste momente de tristeţe şi profundă durere, când cuvintele sunt de prisos, nu pot decât să-mi exprim regretul sincer că un OM ca Ion Cîlea nu mai este în mijlocul nostru. Îmi este foarte greu să mă despart de un OM pe care l-am respectat foarte mult, de un OM care şi-a dedicat întreaga viaţă activităţii sale, de un coleg drag de partid. Am pierdut un OM iubit de vâlceni, un bun coleg, un prieten. Sincere condoleanţe familiei îndurerate pentru pierderea incomensurabilă pe care a suferit-o. Dumnezeu să-l odihnească în pace!
Laurenţiu COCA – SENATOR PSD

























Lasă un răspuns