Pentru Facebook-ul bun, Klaus Iohannis este președintele țării, pentru Facebook-ul rău, este doar ceva cool.
Pentru Facebook-ul bun, Iohannis este un set de valori, pentru celălalt Facebook este doar o vedetă.
Pentru primul Facebook, Iohannis reprezintă o speranță, pentru celălalt înseamnă doar o modă.
Facebook-ul bun crede în cinstea, corectitudinea și modestia lui Klaus Iohannis, cel rău crede doar în faptul că și-a găsit un motiv de like și share.
Doar Facebook-ul bun îi va rămâne credincios lui Klaus Iohannis, urmărindu-i activitatea și criticându-l la nevoie, Facebook-ul rău se va plictisi repede de el.
Facebook-ul bun consideră că Iohannis este un om politic, celălalt Facebook îl consideră un joc pe net.
Doar Facebook-ul bun a votat pe 16 noiembrie, celălalt Facebook i-a imitat pe ceilalți.
……………………..
By the way, tu din care Facebook faci parte ?

























Lasă un răspuns