Știți ce ar mai lipsi acum ?
Ar mai lipsi ca PNL să găsească un transfug de la PSD, unul de la UNPR și unul de la PC, iar Crin Antonescu să declare că USL e în opoziție.
Păcat că nu o face. USL în opoziție față de guvernul Ponta III, asta da minunăție !
Culmea este că o asemenea minciună nu ar fi cu nimic mai prejos decât cea pe care o practică acum PSD aducându-l pe Tăriceanu președinte la Senat și ținând-o pe bunica USL moartă în fereastră.
Economia nu duduie, manipularea, da.

























Lasă un răspuns