Vadim Tudor a început din nou șirul dezvăluirilor nebune cu care ne-a obișnuit.
Iată ce susține despre președintele ales Klaus Iohannis:
A primit „bani negri” de la deputatul penal Cătălin Teodorescu – peste 1.000.000 de euro. Uns cu toate alifiile, acesta i-a filmat, în toiul târguielilor, şi pe Klaus Iohannis, şi pe Vasile Blaga, înregistrările fiind cu mult mai explozive decât cele din Dosarul Bercea Mondialul.
Suntem sceptici cu privire la veridicitatea acestei afirmații.
Pe de altă parte, ne amintim că multe dintre acuzațiile de corupție lansate de Corneliu Vadim Tudor s-au adeverit în timp.

























Lasă un răspuns