O declarație dramatică a făcut joi la prânz senatorul liberal Dan Nițu care a anunțat că datorită implicării masive a BOR în campania electorală de partea lui Victor Ponta, în caz că acesta câștigă alegerile va renunța la ortodoxie.
“Voi trece la altă biserică” împreună cu familia mea, a declarat Dan Nițu.
Credeți că un asemenea gest dramatic pentru conștiința unui om se justifică ?

























Lasă un răspuns