Am descris într-un articol cum a fost la petrecerea dată de deputatul Cătălin Rădulescu la aniversarea zilei sale de naștere. De remarcat și faptul că la Clubul Diplomaților au fost prezenți toți parlamentarii PSD de Vâlcea, iar din Argeș au venit Mircea Drăghici și liderul PSD Pitești Cristian Gentea, precum și unii primari.




























Lasă un răspuns