Trebuia să ne așteptăm la asta.
Cu tupeul cunoscut, Mircea Badea s-a prezentat la poarta Palatului Cotroceni pentru a participa la ultima onferință de presă a lui Traian Băsescu.
Pe Facebook, Badea a notat:
- UPDATE: E decizie finala: nu mi se permite accesul. :))))) Saracu’, ce o fi la basul lui ….
- Sunt la Cotroceni. Nu ma lasa sa intru pentru ca, spun ei, nu am acreditare. Doar ca Antena1 mi-a facut acreditare inca de ieri. Acum astept sa se ia o decizie. Revin.
Jenant, Badea, ca de obicei.

























Lasă un răspuns