PSD a semnat un protocol de colaborare electorală cu UNPR și intenționează să facă același lucru și cu ALDE.
În acest caz, PNL (Partidul Meu) pierde alegerile locale și se pregătește să piardă și parlamentalele.
Totuși, Iohannis ar mai avea o variantă și anume să îi anihileze pe Dragnea, Tăriceanu și Oprea dintr-un foc.
Un foc de genul celui de la Colectiv.
Sau Doamna Kovesi poate mai mult ?
Oricum, le-aș da un sfat celor trei și anume să nu zboare cu același avion, să nu meargă cu aceeași mașină și nici să stea sub același acoperiș.
Prea s-au întâmplat lucruri ciudate în țara asta în ultimul an.

























Lasă un răspuns