În interviul dat la B1 TV, fostul preşedinte Traian Băsescu a recunoscut că a fost acasă la Elena Udrea când aceasta era arestată la domiciliu.
„Vorbesc la telefon şi am vizitat-o”, a spus Băsescu.
Acesta a dorit să precizeze că Elena Udrea este un om care nu putea lua bani din Gala Bute, că este o persoană matură care ţine la propriile opinii şi nu poate fi manipulată va un copil.

























Lasă un răspuns