O fi fost el cu ceva vreme in urma mai rigid si mai plin de sine, dar am impresia ca tinarul liberal vilcean Victor Stanculescu e pe drumul cel bun. Fara tupeu si fara atitudinea flegmatica cu care ne-au mai obisnuit junii lui Cristian Buican, Stanculescu a fost marti, la emisiunea „Criterii politice” de la VTV, consistent si echilibrat.Tot asteptind sa apara semnele unei intineriri a clasei politice locale, suntem foarte atenti la astfel de atitudini si ne luam libertatea de a le lauda, poate mai mult decit trebuie.Oricum, parca as pune pariu ca Victor Stanculescu nu se va risipi.
























Lasă un răspuns