Un sondaj arată că 60 % dintre români nu sunt de acord ca înregistrările întâlnirilor dintre Traian Băsescu şi Victor Ponta să fie făcute publice.
Sunt românii care au votat USL şi îi înţeleg.
Este ca şi cum te-ai uita în oglindă şi ai vedea un cap de bou sau de vacă, depinde de sex.
Se pare că sunt alegători care nu vor să-şi recunoască greşeala de jenă că au făcut-o de oaie rău de tot când au votat pentru USL şi pentru suspendarea lui Băsescu.
Când ai ajuns la concluzia că prost şi te înşeală, se pare că nu-ţi convine să ţi se pună imagini din dormitor.
























Lasă un răspuns