Caz unic in istoria presei de pa la noi si de pe aiurea. Un jurnalist, considerindu-se inconfundabil, brand, valoare, nu se mai multumeste sa semneze cu numele lui, ci si-a facut stampila cu care stampileaza articolele.Este vorba despre Cristi Negut, director la cotidianul argesean „Curierul zilei”, cel care vrea sa se pozitioneze la capitolul paranoia in presa.De la Pamfil Seicaru la CTP si Ion Cristoiu, nu i-a trecut nimanui prin cap sa se considere…stampila. Ne e mila.Semnatura: Adriana Musat
























Lasă un răspuns